przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
68262 odwiedzin
Zabawa literami

28 stycznia 2015 w Klubie Nauczyciela w Sochaczewie miały miejsce warsztaty dla najmłodszych pt.: "Zabawa w rysowanie". Poprowadził je Łukasz Kuciński, czyli Bofzin.
„Na zajęciach nie zabrakło rysowania literami i wyprawy w krainę komiksu. Było bardzo miło” - pisze na swoim blogu nasz sochaczewski rysownik.

Nam również było bardzo miło już po raz kolejny gościć Pana Łukasza w Klubie Nauczyciela. Spotkania te, bowiem są niezwykłe i zawsze przyciągają liczną gromadkę dzieci zafascynowaną magią kolorowych obrazków.

Dzieci chętnie czytają komiksy, ponieważ mają one wiele wspólnego z kreskówkami i filmami animowanymi, pozwalają w łatwy i przyjemny sposób zapoznać się z literaturą. Może w przyszłości zachętą do czytania obszerniejszych tekstów. Jest to też okazja, aby zapoznać się z takimi terminami, jak: fabuła, narrator, dialog itp. Podczas samodzielnego rysowania rozwija się wyobraźnia i często zdolności plastyczne. Wielką radością jest widzieć nasze pociechy zafascynowane warsztatami. Czekamy na kolejne spotkania.

 

Zdjęcia i plakat:

Łukasz Kuciński

Blog: http://bofzin.blogspot.com/

A A A
30.01.2015
godz.10:30
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt