przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
68267 odwiedzin
Nowe sekcje w Klubie Nauczyciela

 

W środę, 15 kwietnia 2015 r. Teresa Kłujszo w Klubie Nauczyciela w Sochaczewie zainaugurowała działalność dwóch nowych sekcji placówki. 

Pierwszą z nowo otwartych sekcji będzie Sekcja Survivalu, czyli przetrwanie w trudnych warunkach. O tym co robić, gdy okaże się, że jesteśmy zdani tylko na siebie mówił Adrian Kamiński, właściciel Szkoły Przetrwania „Surwiwal Sochaczew”. Opowiadał o woli przetrwania w trudnych warunkach oraz pokazywał dzieciakom jak na różne sposoby zapalać ogień.
Drugim gościem był Łukasz Kuciński, znany również jako Bofzin – sochaczewski rysownik. Zainaugurował Sekcję Komiksu, ilustracji i innych form literackich. Poprowadził pierwsze zajęcia bawiąc się na żywo z dzieciakami w ilustrowanie „Humorów Księżniczki Gryzeldy” bajki autorstwa Małgorzaty Boczkowskiej – czytanej przez samą autorkę.
Zajęcia swoją obecnością uświetnili: Krzysztof Werłaty, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w której budynku mieści się klub oraz Agata Kalińska, Dyrektor Centrum Kultury w Urzędzie Miejskim. Nowe sekcje Klubu Nauczyciela w Sochaczewie rozpoczną działalność już niebawem.

Łukasz Kuciński

A A A
18.04.2015
godz.12:31
 

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt