przejdź do Sochaczew.pl
53910 odwiedzin
Mistrzostwa Sochaczewa w szachach szybkich 2015

W ramach Dni Sochaczewa w niedzielę 14 czerwca 2015 roku, w Kramnicach Miejskich odbył się po raz kolejny Otwarty Turniej Szachowy w grze błyskawicznej (po 15 minut na rozegranie partii szachowej) zorganizowany przez Klub Nauczyciela.

W rozgrywkach łącznie wzięło udział 37 zawodników z Łowicza, Nieborowa i sekcji szachowej Klubu Nauczyciela w Sochaczewie. Turniej przebiegał w grupach do lat 10 i OPEN.

W turnieju głównym „open”, I i II miejsce podzielili Norbert Jaruga (Łowicz) i Stanisław Osiecki (sekcja szachów Klubu Nauczyciela w Sochaczewie) z siedmiu rozegranych partii szachowych.

III miejsce zajął Roman Zimochocki, mieszkaniec Sochaczewa (członek sekcji szachów Klubu Nauczyciela) – 5 pkt.

W grupie juniorek młodszych zwyciężyły:

 I miejsce – Lena Duda (sekcja szachów Klubu Nauczyciela),

II miejsce – Blanka Bluczak (sekcja szachów klubu Nauczyciela),

III miejsce- Anna Kubiak (Łowicz)

W grupie juniorów młodszych zwyciężyli:

I miejsce – Zakrzewicz Kacper

II miejsce –Maksymilian Robak

III miejsce-Damian Bąba (KN)

W grupie juniorów starszych zwyciężyli:

I miejsce – Gabriel Jagura

II miejsce – Łazarski Jacek

III miejsce – Dominik Fudała

 

Najmłodszych uczestników w wieku 6 i 7 lat, przygotowywał do mistrzostw mistrz szachowy - Stanisław Osiecki (Klub Nauczyciela).

Sędziował Robert Chojnowski (UKS „Pałac” Nieborów)

Nagrody dla zwycięzców, uroczyście wręczyła Agata Kalińska – dyrektor Centrum Kultury, Promocji, Sportu, Turystyki i Organizacji Pozarządowych.

 

Wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych osiągnięć, a zwycięzcom nagród i życzymy dalszych sukcesów.

 

 

Poniżej przedstawiam szczegółowe wyniki:

Mistrzostwa Sochaczewa w szachach ''szybkich'' – grupa do lat 10

 
miejsce  Zawodnik                             ranking  punkty  średni Buch.pełny Buch.  Progres
                    
                
 
  1    Zakrzewicz Kacper                1000    7.0      19.0        27.5       28.0
  2    Robak Maksymilian                1000    6.0      18.0        26.0       24.0
  3    Bąba Damian                      1000    5.0      19.5        29.0       20.0
  4    Duda Lena                        1000    4.0      18.0        26.0       11.0
  5    Błaszczyk Piotr                  1000    4.0      16.5        24.5       16.0
  6    Ziemiańczyk Maksymilian          1000    4.0      16.5        24.5       16.0
  7    Fabijańczyk Adam                 1000    4.0      15.5        22.5       15.0
  8    Bluczak Blanka                   1000    3.0      22.5        30.5       17.0
  9    Ćwiek Kacper                     1000    3.0      18.5        25.5       13.0
 10    Piechucki Wiktor                 1000    3.0      17.5        23.5       12.0
 11    Bąba Mateusz                     1000    3.0      16.0        24.0       12.0
 12    Jaumień Mikołaj                  1000    1.5      16.0        23.0        5.5
 13    Kubiak Anna                      1000    1.5      15.0        20.0        6.5
 

 

  • tempo: P-15’                                                 sędzia główny: Robert Chojnowski
  • 7 rund                                                   

 

 

    Sochaczew, 14.06.2015 r. 

Mistrzostwa Sochaczewa w szachach ''szybkich'' – grupa OPEN

 
miejsce  Zawodnik                     ELO    ranking  punkty  średni Buch. pełny Buch.  Progres
                    
                
 
    1   Jagura Norbert             1441    1800    6.0       23.0   32.0         23.0
   2   Osiecki Stanisław          2174    2200    6.0       22.5   32.0         26.0
   3   Zimochocki Roman           1696    1800    5.0       22.5   30.5         22.0
   4   Jagura Gabriel             1372    1800    5.0       20.5   29.5         21.0
   5   Wawrzyn Marek                      1800    4.5       22.5   31.5         19.0
   6   Wójcik Tadeusz                     1800    4.5       18.5   25.5         18.0
   7   Sadzyński Sławomir                 1800    4.0       20.5   28.5         18.0
   8   Kaczmarek Grzegorz                 1800    4.0       20.5   28.0         18.0
   9   Jach Wiesław                       1000    4.0       17.5   24.5         14.0
  10   Łazarski
                    
                 Przemysław                1600    4.0       17.0   23.5         16.0
  11   Nodzak Tadeusz                     1800    3.5       20.5   28.5         17.0
  12   Łazarski Jacek             1794    1800    3.5       19.5   26.5         17.0
  13   Fudała Dominik                     1600    3.5       17.5   24.0         14.5
  14   Placek Eliza                       1600    3.5       16.0   23.0         13.5
  15   Małecka Natalia                    1400    3.0       15.5   22.5         10.0
  16   Placek Artur                       1600    3.0       14.5   20.0         11.0
  17   Kubiszewska Angelika               1250    3.0       13.0   19.0           8.0
  18   Żakowski Michał                    1000    2.5       17.0   23.0         10.5
  19   Cichy Jakub                        1000    2.5       13.5   18.5           5.5
  20   Bluczak Tomasz                     1000    2.0       16.5   23.0         10.0
  21   Błaszczyk Sebastian                1400    2.0       15.0   21.0           9.0
  22   Osiecki Piotr                      1000    2.0       15.0   20.5           7.0
  23   Bąba Jakub                         1000    2.0       13.0   18.0           3.0
  24   Kubiak Wojciech                    1000    1.0       14.0   20.0           5.0

 

 

  • tempo: P-15’                                                                                                                       sędzia główny: Robert Chojnowski
  • 7 rund                                                   

 

    Sochaczew, 14.06.2015 r.

A A A
15.06.2015
godz.13:47

Zapisz się na newsletter

najnowsze zdjęcia
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość